Klub Koszalin PDF Drukuj Email

Kiwanis Klub Koszalin powstał w dniu 23 kwietnia 2002 roku i uzyskał Certyfikat Kiwanis International.
Założycielem Klubu była Grażyna Psiuch oraz 21 innych wrażliwych Pań, których celem było służenie pomocą potrzebującym dzieciom i młodzieży.

W listopadzie 2002 roku Klub jako stowarzyszenie został wpisany do Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS-0000138192.

W dniu 9 maja 2003 roku odbył się uroczysty Charter Klubu z udziałem przyjaciół z Holandii - Kiwanis International Club Bergen Op Zoom. W strukturze Kiwanis International Klub otrzymał nr 16643.

W światowej organizacji Kiwanis International Klub Koszalin posiada klub partnerski, którym jest holenderski Club Bergen Op Zoom.

Siedziba Klubu znajduje się w Restauracji LALKA w Koszalinie. Spotkania klubowe odbywają się w każdy 3. czwartek miesiąca o godz. 19.00.

Kiwanis International Klub Koszalin jest organizacją pożytku publicznego uprawnioną do otrzymywania 1% podatku.

Patroni medialni: TKK Koszalin Telewizja MAX, Głos Koszaliński, Radio Koszalin

Członek Honorowy Kiwanis Klub Koszalin: Pani Halina Dorżynkiewicz Di Filippo, L´Aquila, Włochy

Członkowie Kiwanis Klub Koszalin

1. Barbara Bielińska-Jaroszyk